Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen canlı sohbet, online chat odaları kaliteli sohbet odalarında sizde mobil den bedava geveze kolay chat sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Android logo yenilik! | SenSohbet - Chat Sohbet Odaları Yetişkin Sitesi Mobil Sohbet Siteleri


Android logo yenilik!

Yıllar sonra gelen Android yenilik.

Teknoloji devleri yenilikler yapmaya devam ediyor. Teknoloji devi Google işletim sistemi olarak piyasaya sürdüğü android sistem logosunu yıllar sonra değiştirdi. Android kullanıcıları kararlı sürüm Android 14’ün beklerken , yeni logo ile karşılaştılar.

İletim sistemi Android, yeniliklerle karşımıza çıkmaya hazırlanırken Özellikle Android 14’ün hızla yaklaşmasıyla birlikte bu durum daha da hız kazanmış gibi duruyor. Bugün ise Google, Android için yenilenmiş bir logo sundu. Google duyurduğu yeni marka tasarımı ise kullanıcıların ilgisini çekecek yeniliklerle karşımıza çıkacak gibi duruyor. Yeniliğe baktığımızda Android  yıllardır kelimesindeki “A” harfinin büyük harfle yazıldığını görüyoruz. Bunun yanı sıra harflerin daha yuvarlak bir tasarımla yer alıyor. Android işletim sisteminin başından bu yana ilk harf her zaman küçük harfli oldu. Bu sebeple ilk harfin büyük harfle başlaması önemli bir yenilik gibi duruyor. Yazı stilinin kıvrımlı olması da ayrı bir çekicilik kazandırmış andorid logosuna. Bu arada andorid robotu içinde değişiklikler yapan Google, “Android cihazlar ile insanların zaten bildiği Google uygulamaları hizmetleri arasındaki ilişkiyi daha iyi iletmek” amacıyla Google logosunu yansıttığını belirtti.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mIRC indir

Sohbete Baglan

Mobil Sohbete Baglan


Yazar: admin

Görüntüleme: 29 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 06 Eylül 2023

Cevap bırakın