Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen canlı sohbet, online chat odaları kaliteli sohbet odalarında sizde mobil den bedava geveze kolay chat sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Çanakkale Sohbet


Çanakkale Sohbet

Çanakkale Sohbet Odaları, Çanakkale Chat Odaları

Kaliteli insanlarla iyi bir şekilde zaman geçirmek için giriş yapmanız yeterli olacaktır eğlenceli vede ücretsiz vede gerçekten çok güzel bir sohbet sitesine hoş geldiniz, amacımız sizlere iyi bir ortam sağlamak ve bunun için elimizden gelen bütün hizmetleri yapıyor ve siz değerli kullanıcılarımızı burada bekliyor olacağız üyelik abonelik hiç böle bir sıkıntımız yok, O yüzden sizlerde iyi bir şekilde giriş sağlaya bilirsiniz, hadi bağlan chat yap sohbet etmeye başla bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum, Çanakkale Türkiye’nin Marmara bölgesinde bulunan gerçekten kutsal topraklara sahip olan bir şehir ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki

Genç insanların kafa dağıtmak ve sürekli ortamlar görmek için farklı farklı sitelerde takılmakta ve insanlar amacına ulaşana kadarda brada bütün herkesle flört etmekte. Olgun, insanlar içinde bu sayfada hizmetler alabilmesi için onlarada aynı seviyede hizmetler sunulmakta olgun insanlar bu site sayesinde hem çevre edinmekte hemde yalnızlıgını paylaşacak bir eş, dost, bulmakta bu güzel olan siteye her zaman katılabilir hatta burada ömür böyü kalıp aileden biri olabilme imkanını yakalayabilirsiniz.

Şehirlerin büyümeleri, teknolojinin gelişmesi bazı pozitif durumları beraberinde getirdiği gibi, negatif durumlara da neden olmuştur. Söz konusu negatif durumların başında ise iletişimde oluşan güçlükler gelmektedir. Çanakkale Sohbet Odaları ise söz konusu iletişim güçlüklerini ortadan kaldırmak amacı ile kurulmuş olan platformlardır.

+18 yaşından büyük tüm bireylerin gönül rahatlığıyla bağlantı kurabileceği bu ortamda herkese yetecek kadar alan bulunmaktadır. Kaliteli ve Hızlı Sohbet; Kullanmış olduğumuz sistem yüksek teknik altyapısıyla faaliyet göstermektedir. Bu sebeple, hızlı ve güvenli bir sohbet için pek çok kişi siteyi tercih ediyorlar. Ücretsiz olarak sunduğumuz arkadaşlık sitesi ziyaretçileri için, nezih ve konforlu bir ortam sunmaktadır. Buna ek olarak sayfamız Çanakkale Mobil Sohbet Odaları hizmeti de sağlamaktadır. Kullanıcılar mobil ya da masaüstü cihazlarla kendilerine yakın kişiler bularak, yeni dostluklar kurabiliyorlar. Binlerce insanı aynı çatı altında buluşturan web sitemiz ilgili bölgeden gelen kişileri #Çanakkale odası içerisinde toplamaktadır.

Çanakkale Sohbet Odasında Kullanılan Komutlar

√ Nick Kaydetme: /nickserv register şifre email
        √ Özel Kapatma: /silence + | /mode nick +D
        √ Kanala Girme Komutu: /join #kanal
        √ Kullanıcı Özele Gitme: /query nick
        √ Kullanıcı Engelleme: /ignore nick
        √ Kanal Listesine Bakma Komutu: /list
        √ Nick Değiştirme Komutu: /nick yeninick
        √ Kullanıcı Bilgileri Görme: /whois nick
        √ Kullanıcı Uzaklaştırma: /kick #kanal nick
        √ Kanal Başlığı Değiştirme: /topic #kanal mesaj
        √ Nick Şifresi Girme Komutu: /identify şifre
        √ Nick Şifresi Değiştir: /nickserv set password yenişifre
        √ Askıda Nicki Düşürme: /nickserv ghost nick şifre


Yazar: admin

Görüntüleme: 204 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Şehir Sohbet Odaları, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 01 Aralık 2021

Cevap bırakın