Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen canlı sohbet, online chat odaları kaliteli sohbet odalarında sizde mobil den bedava geveze kolay chat sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Çanakkale Sohbet | SenSohbet - Chat Sohbet Odaları Yetişkin Sitesi Mobil Sohbet Siteleri


Çanakkale Sohbet

Çanakkale Sohbet Odaları

Çanakkale Chat Odaları

Kaliteli insanlarla iyi bir şekilde zaman geçirmek için giriş yapmanız sohbet yaparak chat yapmanız yeterli olacaktır eğlenceli sohbet ve ücretsiz sohbet ile gerçekten çok güzel bir sohbet sitesine hoş geldiniz, amacımız sizlere iyi bir ortam sağlamak ve bunun için elimizden gelen bütün hizmetleri yapıyor ve siz değerli kullanıcılarımızı burada bekliyor olacağız üyelik abonelik hiç böle bir sıkıntımız yok, O yüzden sizlerde iyi bir şekilde giriş sağlaya bilirsiniz, hadi bağlan chat yap sohbet etmeye başla bugün sizlere yine bir şehir makalesi ile baş başa bırakmak istiyorum, Çanakkale Türkiye’nin Marmara bölgesinde bulunan gerçekten kutsal topraklara sahip olan bir şehir ve sizlerin ziyaretlerini beklemekte peki

Genç insanların kafa dağıtmak ve sürekli ortamlar görmek için farklı farklı sitelerde takılmakta ve insanlar amacına ulaşana kadarda birada bütün herkesle flört etmekte. Olgun, insanlar içinde bu sayfada hizmetler alabilmesi için onlar ada aynı seviyede hizmetler sunulmakta olgun insanlar bu site sayesinde hem çevre edinmekte hem de yalnızlığını paylaşacak bir eş, dost, bulmakta bu güzel olan siteye her zaman katılabilir hatta burada ömür boyu kalıp aileden biri olabilme imkanını yakalayabilirsiniz.

Şehirlerin büyümeleri, teknolojinin gelişmesi bazı pozitif durumları beraberinde getirdiği gibi, negatif durumlara da neden olmuştur. Söz konusu negatif durumların başında ise iletişimde oluşan güçlükler gelmektedir. Çanakkale Sohbet Odaları ise söz konusu iletişim güçlüklerini ortadan kaldırmak amacı ile kurulmuş olan platformlardır.

+18 yaşından büyük tüm bireylerin gönül rahatlığıyla bağlantı kurabileceği bu ortamda herkese yetecek kadar alan bulunmaktadır. Kaliteli sohbet ve Hızlı Sohbet; Kullanmış olduğumuz sistem yüksek teknik altyapısıyla faaliyet göstermektedir. Bu sebeple, hızlı ve güvenli bir sohbet için pek çok kişi siteyi tercih ediyorlar. Ücretsiz olarak sunduğumuz arkadaşlık sitesi ziyaretçileri için, nezih ve konforlu bir ortam sunmaktadır. Buna ek olarak sayfamız Çanakkale Mobil Sohbet Odaları hizmeti de sağlamaktadır. Kullanıcılar mobil ya da masaüstü cihazlarla kendilerine yakın kişiler bularak, yeni dostluklar kurabiliyorlar. Binlerce insanı aynı çatı altında buluşturan web sitemiz ilgili bölgeden gelen kişileri #Çanakkale odası içerisinde toplamaktadır.

Çanakkale Sohbet Odasında Kullanılan Komutlar

√ Nick Kaydetme: /nickserv register şifre email
        √ Özel Kapatma: /silence + | /mode nick +D
        √ Kanala Girme Komutu: /join #kanal
        √ Kullanıcı Özele Gitme: /query nick
        √ Kullanıcı Engelleme: /ignore nick
        √ Kanal Listesine Bakma Komutu: /list
        √ Nick Değiştirme Komutu: /nick yeninick
        √ Kullanıcı Bilgileri Görme: /whois nick
        √ Kullanıcı Uzaklaştırma: /kick #kanal nick
        √ Kanal Başlığı Değiştirme: /topic #kanal mesaj
        √ Nick Şifresi Girme Komutu: /identify şifre
        √ Nick Şifresi Değiştir: /nickserv set password yenişifre
        √ Askıda Nicki Düşürme: /nickserv ghost nick şifre

 

 

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mIRC indir

Sohbete Baglan

Mobil Sohbete Baglan


Yazar: admin

Görüntüleme: 274 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 01 Aralık 2021

Cevap bırakın