Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen canlı sohbet, online chat odaları kaliteli sohbet odalarında sizde mobil den bedava geveze kolay chat sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Hakkari Sohbet | SenSohbet - Chat Sohbet Odaları Yetişkin Sitesi Mobil Sohbet Siteleri


Hakkari Sohbet

Hakkari Sohbet Odaları

Hakkari Chat Odaları

Hakkari Bedava Sohbet Siteleri

Değerli kıymetli ziyaretçilerimiz Hakkâri sohbet ortamına hepiniz hoş geldiniz. Dünyanın kalbi hakkari sohbet chat odalarımızda atıyor. Hakkari bedava mobil chat sitesi, Hakkari üyeliksiz mobil sohbet sitesi hizmeti veren, online sınırsız sohbet imkanı sunan chat sohbet platformu. Sensohbet.com olarak amacımız tüm şehir ve ülkelerden birçok bireyin aynı ortam içerisinde bulunup Chat sohbet yapmaları ve arkadaş olmalarını sağlamaktır. Kaliteli sohbet ve seviyeli sohbet ortam oluşturulması için yönetim ekibimiz sürekli olarak çalışmaktadır. Özellikle yaşadıkları coğrafi bölge dolayısıyla sosyal faaliyeti pek fazla olmayan insanların internet üzerinde güzel ve kaliteli bir ortamda vakit geçirip farklı yörelerden katılan insanları tanımaları ve sohbet etmeleri amaçlanmaktadır. Hakkari başta olmak üzere tüm şehir ve ülkelerden internetinizin olduğu her noktadan sohbet odalarına girebilir diğer insanlarla özelde yada genel sohbet odalarında muhabbet edebilir tanışıp kaynaşabilir dost ve arkadaş olabilirsiniz.

Hakkari Sohbet Odası kuralları şu şekilde sıralanabilir;
1- Sebebi ne olursa olsun küfür etmek yada küfür içerikli cümleler kurmak kesinlikle yasaktır.
2- Başkalarına hakaret içerikli, küçük düşürücü, aşağılayıcı yada benzer rencide edici şekilde konuşmak yasaktır.
3- Kaba nazik olmayan kırıcı şekilde konuşmalar yasaktır.
4- Siyasi konuşmalar yasaktır.
5- Türkçe dışında herhangi bir dilde konuşmak yasaktır.
6- Sosyal medya profilleri paylaşmak yasaktır.
7- Telefon numarası paylaşmak yasaktır.
8- Skype vs. paylaşılması yasaktır.
9- T.C Devleti kurucusu Mustafa Kemal ATATÜRK ve Devlet yöneticilerine hakaret, küfür gibi konuşmalar yasaktır.
10- İçeriği ne olursa olsun başka bir web sitesinin linkini paylaşmak kesinlikle yasaktır.
11- Başkalarını tehdit eden cümleler yasaktır.
12- Sohbet sitesi içerisinde kişileri başka odaya çağırmak yasaktır.
13- İnsanları rahatsız edici her türlü davranış ve konuşma yasaktır.

Bu kurallara harfiyen uyup gerekli hassasiyeti gösterdiğiniz taktirde sohbette.net sitesi içerisinde herhangi bir sınırlama, kısıtlama, uyarı veya atılma olmadan dilediğiniz kadar bulunabilir ve istediğiniz gibi özgürce muhabbet edebilirsiniz. Bütün chat sitelerinin sütten çıkmış ak kaşık olduklarını söylemek mümkün değildir. Samimi bir şekilde sohbet etmek isteyen duygusal insanların hislerinden faydalanmak isteyen sohbet sitesi görünümlü alanlar mevcuttur. Kaliteli sohbet arayan kimselerin sohbet sitelerini, sohbet odalarını seçerken dikkatli davranmaları ve seviyesiz sohbetlerin ve ciddi altyapının olmadığı sitelerden uzak durmaları doğru bir hareket olacaktır. Chat sitesinin seçiminde referanslar da oldukça önemlidir. Chat sitemize istediğiniz her yerden kolayca bağlanıp yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. ister yolculuk sırasında isterseniz iş yerinizde canınızın sıkıldığı internetinizin olduğu her yerden muhabbet odalarımıza bağlanıp dilediğiniz şekilde bedava sohbet edebilirsiniz. Yüksekova tanışma ve arkadaşlık odamıza sizleri de bekliyoruz. Hem muhabbet keyfi hem aynı anda radyo müzik keyfi sizleri bekliyor.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mIRC indir

Sohbete Baglan

Mobil Sohbete Baglan


Yazar: admin

Görüntüleme: 456 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 19 Şubat 2022

Cevap bırakın