Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen canlı sohbet, online chat odaları kaliteli sohbet odalarında sizde mobil den bedava geveze kolay chat sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Ns Set Özellikleri | sohbet,sohbet odaları,mobil sohbet,chat


Ns Set Özellikleri

Ns Set Özellikleri

Kıymetli misafirlerimiz ircde mirc sohbet kullanılan komutlardan biride Ns Set Özellikleri dir. Yani NickServ dır. Günümüzdeki irc sohbet hayatının olmazsa olmaz bir parçasıdır. Nickserv komutları ile ilgili tüm bilgilere SenSohbet.Com aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Sizlerde sohbet sitemizi her gün ziyaret ederek irc serverlarında kullanılan tüm komutlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yabancılık çekmenize gerek yok Ns Set Özellikleri ni hemen hemen hepimiz araştıra araştıra öğrenmiş olduk. Zamanla sizlerde bunu başarabilirsiniz. Hiç korkunuz kuşkunuz olmasın kendinizden. Sık sık web sitemizi ziyaret ederek bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Nickserv kısaltılmış adıyla ns set özellikleri aşağıda sıralanmıştır.

Bir Ns Set Özelliği – PASSWORD
Bir Ns Set Özelliği – LANGUAGE
Bir Ns Set Özelliği – HIDE
Bir Ns Set özelliği – Kill Quick
Bir Ns Set özelliği – Kill
Bir Ns Set özelliği – Password
Bir Ns Set özelliği – Release
Bir Ns Set özelliği – Timezone

Bugünkü konumuz Ns Set Özellikleri idi bugünkü dersimizi de sizler ile paylaşmış olduk. Bir hata kusur bulmanız halinde mutlaka bizimle iletişime geçin. İletişime geçmekten asla çekinmeyin hemen tekrardan düzenleme yapabiliriz. SenSohbet.Com Sitemiz her gün onlarca kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Sizlerde eksik kaldınız bilmediniz veya sormak istediniz tüm herşeyi sohbet odalarımıza girerek rahatlıkla yetkili arkadaşlarımıza sorabilir bilgi alabilirsiniz. Sohbet sitesi olarak her türlü bilgiye paylaşıma öneriye açık olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sizlere şimdiden iyi eğlenceler hoş muhabbetler kolaylıklar dileriz.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mIRC indir

Sohbete Baglan

Mobil Sohbete Baglan


Yazar: admin

Görüntüleme: 111 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 10 Ağustos 2023

Cevap bırakın