Bedava Sohbet

Türkiye'nin en çok tercih edilen canlı sohbet, online chat odaları kaliteli sohbet odalarında sizde mobil den bedava geveze kolay chat sohbet edin.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın.

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbetci


Sohbetci

Sohbetci Odaları

Merhaba arkadaşlar sensohbet platformuna sizde hoşgeldiniz. Sohbetci, Sohbetci Odaları, Sohbetci Odası, Sohbetci Bağlan, Sohbetci Giris, Sohbetci Sitesi, Sohbetci Ortamı, Sohbetci Kanalları. Yeni kişilerle tanışmak, sosyalleşmek için kullanılan sohbetci siteleri, günümüzde yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Cazip gelen özelliklerden birtanesi sadece mesajlaşarak kişilerle iletişim kurmak olsa gerek. Nedeni ise sanal alem de takılan kullanıcıların %80`i reel yaşantısında sosyalleşmekten kaçınan, içine kapanık bireyler olması nedeni ile sanal sohbet ortamlarında daha fazla öz güven sahibi oldukları bilinmektedir.

Sohbet siteleri, tercih meselesi ve eğlenceli gelen ortamlar göz önünde bulundurularak giriş yapan kullanıcıların alışkanlığı olmuştur. Sohbet sitelerinde zamanın daha keyifli geçmesine neden olabilecek bazı alternatiflerde sunulmuştur.

Sohbet odaları ve işlevleri şu şekildedir;

  • #Sohbet Global sohbet odasıdır, toplu olarak konuşulan en popüler olan odadır.
  • #Radyo Radyo yayıncıları ile oluşturulmuş yönetim kadrosu, 7/24 canlı müzik ve istekleriniz doğrultusunda katılım sağlayabilirsiniz.
  • #Oyun, #Kelime, #Yarisma Oyun odaları olarak çeşitli sorular ile en hızlı cevap verenlerin puan toplayarak yarışmalarına imkan sağlar.

Sohbetci Sitesi Güvenli Bir Ortamdır

Birçok insan sohbetci platformlarına ön yargılı yaklaşıyor. Oysa gerçek yaşamdan daha fazla tehlikesi olan yerler değildir. Bir sohbetci sitesinde insanlar kendi güvenliklerini büyük ölçüde kendileri sağlamak durumundadır. Her şeyden önemlisi sohbet sitesinin genel ortamında sosyal medya hesabı vermek, telefon numarası vermek, skyp adresi vermek gibi konular tamamen yasaktır. Kişilerin de bu tarz bilgileri vermesi onların güvenliklerini tehlikeye düşüren bir durumdur. Kimseye güvenmeden bu tarz bilgilerin aleni bir ortamda paylaşılmaması gerekiyor. Sonrasında kimse sizlere bu ortamda gerçek isim ve soy isminizi söylemeniz konusunda zorlama yapamaz. Eğer söylerseniz yine kendinizi riske atmış olursunuz. Ancak kendinizi çok açığa vurmadan saygı ve sevgi ortamında sohbet ederseniz sizin için hiçbir tehlike olmadığını da görebilirsiniz.

Sohbetci Mobil Sohbet

Sohbetci mobil sohbet alanında en başarılı ve girişimci bir ruha sahip hizli dinamik cözümler üreten 18, 70 tüm herkeze hitap eden bir sohbetci eğlence servisidir. Böylelikle bu sitede internet erişimi olan tüm cihazlar ile sohbet etmek münkündür. İster android cihazlarla ister tablet, ipad, netbook, bilgisayar tüm bu cihazlarla sohbet odamıza katıla bilirsiniz. Kamu dairelerinden yolda işte parkta hayatın her alanda canınızmı sıkıldı yolda seyhat ederken bağlanın. sohbetin doyasıya keyfini çıkarın ve bu siteden sohbete giriş ile akılı cihazlarda çok az sarj gitigini biliyormuydunuz diğer android irc benzeri uygulamaların pil ömrüne zarar verdiği ve aşırı pil harcadığı herkez tarafından bilinmekte biz bunun çözümünü bulduk ve sunuyoruz sohbet ederken müzik dinlerken oyun oynarken çok az sarjiniz gidecektir.

Sohbetci Odaları Giriş

Sohbetci Odaları Giriş


Yazar: admin

Görüntüleme: 205 defa

Kategori: Chat Odaları, Genel, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 17 Ekim 2021

Cevap bırakın